Zbox – opis urządzenia

Przywróć brzmienie swojej gitary!

Współczesne wtyczki, modelujące brzmienie wzmacniaczy są cenione za wierność z jaką potrafią emulować sygnał. Począwszy od Multimedia Amplitube, poprzez Natove Instruments, kończąc na Line 6 oraz Digital Performer. Wszystkie to wtyczki pozwalają Ci podłączyć gitarę bezpośrednio do interfejsu audio i od razu rozpocząć grę. Brzmienie jest zadowalające.

http://www.motu.com/products/guitar/zbox/images/inputs.jpg

Ale zaraz! Wszystkim tym aplikacjom przecież czegoś brakuje. Nie istnieje bowiem procedura cyfrowego przetwarzania sygnału, które potrafi emulować właściwą impedancję wejściową, charakterystyczną dla rzeczywistego wzmacniacza. Kiedy podłączasz gitarę do swojego interfejsu audio, jego impedancja nie jest zgodna z typową impedancją wzmacniacza gitarowego.

Efekt?

Nie ważne jak bardzo będziesz się starać. Nigdy nie zreplikujesz brzmienia i charakteru rzeczywistego wzmacniacza gitarowego. Brzmienie będzie zawsze mieć nieco węższą i słabszą odpowiedź niż oryginał.

Rozwiązanie? Zbox!

http://www.motu.com/products/guitar/zbox/images/pickups.jpg

Zbox dopasowuje wyjściową impedancję Twojej gitary do impedancji wejścia takiego jakie oferuje każdy preamp mikrofonowo/instrumentalny.  Bez odpowiedniej impedancji Twoja gitara nigdy nie zabrzmi naturalnie!

ZBox to jedyne słuszne rozwiązanie.

ZBox to brakujące ogniwo, umożliwiające cyfrową obróbkę brzmienia Twojej gitary i zapewniające zgodność impedancji na linii instrument – interfejs.

Jeśli korzystasz z pluginu Digital Performer Custom 59, lub modelujących wtyczek pozostałych producentów, zawsze używaj ZBox,  w celu zapewnienia najlepszych rezultatów brzmieniowych!