MIDI Express XT - opis urządzenia

Interfejs MIDI 8x8 (I/O) - patchbay, merge, synchronizacja z kodem czasu

XT Obsługuje

  • wsparcie dla oprogramowania Windows oraz Macintosh
  • uaktualnienie oprogramowania ClockWorks

Zbudowany według nagradzanej technologi interfejsów MIDI, opracowanej przez MOTU. MIDI EXPRESS XT jest profesionalnym interfejsem MIDI i synchronizatorem SMPTE, współpracującym z kazdym komputerem opartym na platformie MAC lub WINDOWS, wyposażonym w port USB.

MIDI EXPRESS XT to 128 kanałów MIDI (8 wejść / 9 wyjść) i kompatybilność z każdym oprogramowaniem muzycznym na platformę MAC i WINDOWS. Szesnaście, wygodnych presetów, dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku na panelu przednim daje ci dostęp do wielu konfiguracji urządzenia. Dołączone oprogramowanie ClockWorks dedykowane do systemów MAC i WINDOWS umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami MIDI.

Dołączona konsola ClockWorks (Mac OS X), pozwala na pełną kontrolę toru sygnałowego MIDI.

Jako profesjonalny synchronizator SMPTE, EXPRESS XT konwertuje i dzieli kod SMPTE na wszystkie formaty klatek (23.976, 24, 25, 29.97 drop i non-drop). SMPTE "Jam synth" z regulowanym stołem zapewnia płynną synchronizację.

EXPRESS XT obsługuje technologię MMC (MIDI Machine Control) i ma możliwość pracy jako MML master oraz  slave. Urządzenie może wysyłać komunikaty transportowe MMC do wszystkich podłączonych urządzeń MMC.

Możesz podłączyć przełącznik nożny do wejścia na panelu przednim i zaprogramować go by generował komunikaty MIDI. Możesz wysyłać komunikaty do każdego podłączonego urządzenia.

MIDI EXPRESS XT - w pełni wykorzystuje port USB dając większą przepustowość, lepszy timing, oraz umozliwia podłączenie w trybie PLUG & PLAY.
Potrzebujesz podłączyć dodatkowy moduł brzmieniowy lub syntezator? Nic prostszego, podłącz kolejny interfejs USB MOTU do wolnego portu USB w komputerze. Żaden inny interfejs MIDI nie oferuje tak wiele w tak korzystnej cenie.

Żaden inny interfejs nie oferuje tak wielu funcjonalności, co MOTU Express XT