Opis oprogramowania MX4

Oprogramowanie MX4 w wersji 2.2.1 jest obecnie dostępne jako bezpłatna aktualizacja dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników oprogramowania MX4. Wspomniana aktualizacja jest wymagana do współpracy z systemem Mac OS X 10.7 Lion.

Oprogramowanie MX4 wzorowane jest na legendarnych syntezatorach i łączy kilka podstawowych technik syntezy w jednolitym, hybrydowym silniku syntezy. Dzięki temu można uzyskać brzmienia zarówno nowoczesne jak i typu vintage.

Przeglądając banki pamięci oraz zestawy ustawień, szybko dojdziesz do wniosku, że oprogramowanie MX4 może być twoim jedynym instrumentem. Tłuste brzmienia basowe, wściekłe solówki, pady analogowe oraz vintage electronica, wszystko to jest w zasięgu ręki i zapisane w projektach oprogramowania macierzystego.MX4 screenshot


Brzmienie można dopasować w łatwy i szybki sposób, korzystając tylko z jednego okna programu. Kontrola ta jest jednak na tyle zaawansowana, że zadowoli również prawdziwych programistów syntezatorowych. Muzykę można tworzyć z nieskazitelną, 32-bitową jakością, nieograniczoną ilością głosów oraz polifonii. Jedynym ograniczeniem są parametry techniczne komputera. Oprogramowanie MX4 ze swoją łatwością programowania i zaawansowaną architekturą modulacyjną dostarcza znajome brzmienia syntezatora typu vintage, elastyczność syntezatora modularnego oraz innowacyjność syntezatora wirtualnego.


Pokazana aktywność modulacji bezpośrednio na parametrze