MOTU 8A - interfejs audio

 

1

2

 

Interfejs audio Thunderbolt / USB3 / AVB Ethernet z DSP i miksowaniem. Wyposażony w renomowaną technologię ESS Sabre32 Ultra ™ DAC, 8A ma tę samą wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku analogowego i sprawdzoną wydajność, jak flagowy interfejs 16A MOTU - zapakowany w ruchomą pół-stelażową obudowę.

Otrzymasz 8 x 8 zbalansowanych analogowych, 8-kanałowych optycznych i niezależnych wyjść słuchawkowych ADAT dla 16 wejść i 18 wyjść. Porty optyczne obsługują również stereofoniczny TOSLink (optyczny S / PDIF). Renomowana technologia ESS Sabre32 Ultra ™ DAC zapewnia zakres dynamiczny 123 dB i tę samą sprawdzoną, wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku, jak flagowy model 16A firmy MOTU. 8A zapewnia opóźnienia w ruchu w obie strony (RTL) tak niskie jak 1,6 ms przy częstotliwości próbkowania 96 kHz w porównaniu z Thunderbolt ™ - i zadziwiające 1,9 ms nad USB - z wysokowydajnymi hostami DAW. Łączy się z komputerem za pomocą Thunderbolt ™, superszybkiego USB 3.0 lub AVB / TSN Ethernet - z obsługą do 256 kanałów audio (128 w i 128 na wyjściu).

Firmware zgodny ze standardem USB audio i wydajne, standardowe w branży sterowniki współpracują z dowolnymi aplikacjami audio. Łączy się z iPadem ™ za pomocą standardowego zestawu do podłączenia aparatu (adapter). 8-kanałowy cyfrowy mikser 8A zapewnia 7 stereofonicznych linii Aux, 3 grupy, dostęp do 64 wejść sieciowych i efektów DSP, w tym pogłos, 4-pasmowy korektor, bramę i kompresję. Jeśli znasz się na wielkoformatowej konsoli miksującej, poczujesz się jak w domu. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieszać na dużej konsoli, miejsce kierowcy jest teraz twoje. Klasyczny pogłos. Kompresja wzorowana na legendarnym kompresorze LA-2A. EQ wzorowane na brytyjskich korektorach konsol analogowych. Silnik DSP z mieszaniem i efektami 8A zapewnia praktycznie nieograniczoną przestrzeń nad głową i najwyższą jakość dźwięku. Wyślij dowolne wejście do dowolnego wyjścia lub wielu wyjść. Obejmuje routing do iz komputera oraz wszystkie urządzenia w sieci audio. Oprogramowanie używane do sterowania 8A nie znajduje się na dysku twardym. Jest to aplikacja internetowa obsługiwana przez sam sprzęt. Oznacza to, że możesz kontrolować cyfrowy procesor DSP 8A, miksowanie, ustawienia urządzenia i routing sieciowy z ulubionej przeglądarki na laptopie, tablecie lub smartfonie połączonym przewodowo lub Wi-Fi z siecią lokalną. Użyj dowolnego klienta WWW na dowolnej platformie - Mac, Windows, Linux, iOS, Android - o ile udostępnia tę samą sieć.

 

   Specyfikacja techniczna