MOTU UltraLite Mk4 interfejs audio

 

Luksusowa jakość dźwięku

Analogowe wyjścia dostarczają dynamiki na poziomie 117db przy próbkowaniu 192kHz. Najnowsze serowniki dają komfort i wysoką wydajność, plus najlepszą w branży ultra niską latencję.

1

 

Ultra niska latencja

Nowe, zoptymalizowane sterowniki dla Mac i PC to bardzo wysoka wydajność z ultra niską latencją. W połączeniu z wydajnym oprogramowanie DAW takim jak Digital Performer, Ultralite Mk4 daje zadziwiająco niską latencję (RTL) na poziomie 1.83 ms dla platformy OS X i 1.84 ms dla Windows (96 kHz bufor 32 sampli)

 

                     2

 

Zbudowany na scenę i do studio

Kompaktowa aluminiowa obudowa, którą można zabrać ze sobą gdziekolwiek, do studio czy na scenę, z komputerem czy bez. Jako interfejs czy mikser Ultralite Mk4 18 wejść i 22 wyjścia co daje 40 kanałów gotowych do użycia jednocześnie !

 

            3

 

Wszystkie I/O, których Ci trzeba

Do Ultralite Mk4 podłączysz cały swój sprzęt, wliczając w to kolumny, słuchawki, mikrofony, gitary, syntezatory, pianina, automaty perkusyjne, procesory efektów a nawet urządzenia MIDI.

 

4

 

Duży mikser w stylu konsoli

Nagrywaj, monitoruj i kontroluj wszystkie wejścia używając 48-kanałowego miksera, bez latencji i żadnego obciążenia dla procesora w twoim komputerze.

Modelowany, analogowy EQ i kompresor

Dopracuj brzmienie z 4-pasmowym parametrycznym EQ. Wybieraj między dwiema formami kompresji: konwencjonalną a Leveler™, dokładnie odwzorowanym legendarnym, optycznym kompresorze LA-2A™, który daje vintage’ową kontrolę gain.

 

             5

 

Zaawansowane dodatki

Analizuj i określaj Audio z zaawansowanymi narzędziami: wyświetlacz FFT, spektrogram-wyświetlacz „waterfall”, oscyloskop itp.

 

                      6

 

Kontrola przez aplikację

Oprogramowanie, które używasz do kontroli Ultralite Mk4 nie znajduje się na dysku twardym. Jest to aplikacja Web obsługiwana przez urządzenie. To oznacza, że możesz kontrolować processor DSP,miksować i ustawiać urządzenie z poziomu aplikacji używając swojej ulubionej przeglądarki internetowej odpalonej na komputerze, czy tablecie i telefonie działającym w tej samej sieci Wi-Fi co komputer.

 

                                       7

 

Solidna metalowa obudowa

Aluminiowa obudowa Ultralite Mk4 jest bardzo lekka ale jednocześnie bardzo wytrzymała, i stworzona z myślą o pracy zarówno w studio jak i bardziej ekstremalnych warunkach scenicznych czy trasy koncertowej. W świecie zalanym przez tanie plastikowe interfejsy, wystarczy wziąć do ręki Ultralite Mk4 aby zrozumieć, że mamy do czynienia z bardzo wysoką jakością wykonania – Made in USA.

 

                                             8

 

Montaż w racku

Użyj dołączonych do zestawu akcesoriów i zamontuj Ultralite Mk4 w racku. Możesz połączyć również dwa interfejsy Motu (half rack) aby stworzyć pełnowymiarowy zestaw 19”.

 

                                 9

 

                         10

 

        Specyfikacja techniczna