Mixing and processing

A capable and compact mixer-to-go.

Trzy niezależne miksy

Stwórz niezależny miks dla każdej pary wyjść

Mikser Microbook II bierze sygnał z wejść plus sygnał z komputera i miksuje je do pary wyjść, np. do wyjść głównych. Możesz kontrolować poziom głośności każdego wejścia. Co więcej, możesz regulować poziom głośności każdego wejścia niezależnie dla każdej pary wyjść. Innymi słowami – każda para wyjść może mieć swój unikalny, niezależny miks. Na przykład możesz stworzyć miks i wysłać go do systemu PA  z wyjść głównych, ale podgłośnić gitarę w miksie przygotowanym dla monitorów scenicznych z wyjść liniowych, aby łatwo monitorować dźwięk gitary. Możesz stworzyć osobny miks dla wyjść głównych, liniowych i słuchawkowego.
 
 

Oprogramowanie CueMix

Kontrola i miks na ekranie

CueMix daje wszechstronną, graficzną kontrolę miksu i innych ustawień w Microbook II. CueMix może być używany równolegle z dowolnym oprogramowaniem DAW dla Mac i Windows, może być również sterowany z poprzez sterownik Mackie Control Universal Pro lub jakikolwiek kontroler kompatybilny z HUI


 
 

Kontrola za pomocą iPad

Wykorzystaj iPad do kontroli miksu w Microbook II

Wykorzystaj oprogramowanie TouchOSC (dostępne za opłatą) z szablonem przygotowanym dla Microbook II i ciesz się kontrolą nad miksem, EQ i ustawieniami kompresora. Dopracowanie miksu nigdy nie było tak łatwe i intuicyjne.

Szablon TouchOSC dla MOTU będzie wkrótce dostępny jako darmowy download.

 

Modelowane, analogowe EQ

Łagodny i muzyczny, sterylny i bez zniekształceń

Analogowe brytyjskie konsolety mikserskie są znane z muzykalnego charakteru ich EQ. Microbook II pieczołowicie odtwarza to klasyczne brzmienie EQ, dając te same magiczne ustawienia, które znajdują się w tych legendarnych konsoletach. Siedem niezależnych filtrów jest dostępnych na każdym wejściu i wyjściu, wliczając w to low-shelf oraz high-shelf wraz z intuicyjną, graficzną kontrolą każdego parametru EQ.

 
 

Klasyczna kompresja

Żadne studio nie jest kompletne bez kompresora

Microbook II posiada klasyczny kompresor na każdym wejściu i wyjściu, a więc możesz dodać kompresję dowolnie i elastycznie zdecydować czy i kiedy chcesz to zrobić. Możesz zmienić ustawienia kompresora Microbook II w każdym momencie podczas nagrywania i odtwarzania.

 
 

Kierowanie sygnału USB do hosta

Wyślij kompletny miks z powrotem do swojego software używając dostarczonych driverów.

Może się zdarzyć, że miksując na żywo wejścia ze ścieżkami komputerowymi będziesz chciał uchwycić rezultat. Drivery Microbook II pozwalają zrobić to w software w bardzo łatwy sposób: po prostu nagraj ścieżkę „return” do swojego software. Gotowe! Powiedz żegnaj uciążliwemu podłączaniu kabli z wejścia do wyjścia.